ارسال کالا با کمترین هزینه به سراسر کشور از تهران . تماس بگیرید: 04135268143 - 04135214210

  • موتور برق

موتور برق


موتور برق - قیمت موتور برق - قیمت موتور برق بنزینی - ژنراتور برق - موتور برق ارزان قیمت - خرید موتور برق - فروش موتور برق - موتور برق بنزینی - بهترین موتور برق کم صدا - موتور برق سه فاز - موتور برق سایلنت - موتور برق بی صدا - موتور برق مسافرتی - نمایندگی موتور برق - فروشگاه موتور برق - موتور برق دیزلی - قیمت موتور برق کوچک - موتور برق دیزلی - موتور برق خانگی - موتور برق اینورتر- موتور برق چینی - قیمت موتور برق مسافرتی - موتور برق هوندا - موتور برق المکس - موتور برق جیانگ دانگ - موتور برق کیپور - موتور برق کاما - موتور برق لانسین - موتور برق روبین - موتور برق پاورمیت - موتور برق رئال - موتور برق راتو - موتور برق کوچک - موتور برق اضطراری - موتور برق قابل حمل - موتور برق ژاپنی - ژنراتور بنزینی - موتور برق بنزینی کوچک قیمت - قیمت موتور برق بی صدا - موتور برق سه فاز - موتور برق تک فاز - موتور برق کوپ - موتور برق واکسون


شرکت جامکو صنعت وارد کننده و تامین کننده انواع موتور برق

فروش انواع موتور برق بنزینی، موتور برق دیزلی و موتور برق گازسوز، قیمت موتور برق ، موتور برق تک فاز و موتور برق سه فاز ساخت کشورهای ژاپن، ایتالیا، ترکیه، چین، کانادا، استرالیا و ایران ... 

جهت مشاهده ی انواع موتور برق روی محصول مورد نظر کلیک نمایید

موتور-برق-دیزلی موتور-برق-بنزینی
موتور-برق-گازسوز

از مهمترین موتور برق های موجود می توان به برندهای زیر اشاره کرد:

موتور برق روبین

موتور برق هوندا

موتور برق جیانگ دانگ

موتور برق کاما

موتور برق کیپور

موتور برق ویما

موتور برق المکس

موتور برق یانمار

موتور برق رئال

موتور برق راتو

موتور برق لانسین

موتور برق نویگیتور

موتور برق هوندا دایشین

موتور برق هوندا هوتان

موتور برق هیوندای

موتور برق سیمارک

موتور برق واکسون

موتور برق وایکانت

موتور برق هوندا پراماک

موتور برق کوبوتا

موتور برق کوپ


موتور برق
شرکت جامکو صنعت بر اساس نوع به دسته های زیر تقسیم می شود:

موتور برق بنزینی

موتور برق دیزلی

موتور برق گازسوز

به شما بازدید کننده ی گرامی صفحه ی موتور برق پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان فروش ما در زمینه ی فروش موتور برق، پس از دریافت اطلاعات موتور برق، اقدام به خرید موتور برق مورد نظر خود نمایید.

موتور برق چیست؟

موتور برق یا به حالت معمول آن ژنراتور برق به وسیله ای اطلاق می شود که تولید انرژی الکتریکی (برق) مینماید. حال این انرژی بایستی به وسیله ی مولدی و با حرکت صورت گیرد. موتور در دستگاه موتور برق کار انجام مولد حرکتی را وظیفه دارد. پس در حالت کلی می توان بیان کرد که موتور برق از دو پارتیشن ۱- موتور  ۲- دستگاه تولید کننده ی برق (ژنراتور) به وجود آمده است . پس اسم های گوناگونی را می توان برای این دستگاه بیان کرد، مانند موتور برق، ژنراتور برق، موتور ژنراتور، ژنراتور بنزینی، ژنراتور دیزلی و …. که دقیقترین  آن همان عبارت موتور برق است. خالی از لطف نیست که این کلمه به مولد های برق در اندازه های کوچک تا ۲۰ کیلو وات اطلاق می گردد و به دستگاه با اندازه ی بزرگتر که معمولاً با موتور های دیزلی فعالیت می کنند دیزل ژنراتور گفته می شود.

طبقه بندی موتور برق

موتور برق معمولاً به سه دسته تقسیم می شوند: موتور برق بنزینی ، موتور برق گازسوز و موتور برق دیزلی.
موتور برق بنزینی سوخت مصرفی آن بنزین می باشد و معمولاً در مصارف خانگی و صنایع کوچک که موتور برق در سایز کوچکتری مورد نیاز می باشد استفاده می شود این موتور برق اکثراً دارای طول عمر بالاتری می باشد ولی موتور برق های دیزلی اکثراً در صنایع بزرگتر استفاده می شود و سوخت این نوع از موتور برق ها به صورت گازوئیلی می باشد.
باید توجه کرد که معمولاً موتور برق های دیزلی ساعت کارکرد طولانی تری نسبت به موتور های برقی بنزینی دارند، البته مارک های مرغوب موتور برق بنزینی توانایی کار تا 12 ساعت را نیز دارند.

موتور برق روبین Robin

موتور برق روبین ساخت کشور ژاپن می باشد، موتور برق روبین از لحاظ فنی و کیفیت جزو بهترین برند های موتور برق موجود در ایران می باشد، ولی قیمت های این موتور برق کمی نسبت به برند های مشابه بالاتر می باشد. اگر شما دنبال موتور برقی هستید که از لحاظ کیفیت در حد بالایی باشد و توانایی مبلغ کمی بالاتر را دارید ما به شما موتور برق روبین را پیشنهاد می کنیم.

موتور برق هوندا honda

موتور برق هوندا نیز جزو موتور برق های ساخت کشور ژاپن می باشد که البته موتور برق هوندا با ژنراتور های مختلف ژاپنی و ایتالیایی کوپله شده. از لحاظ کیفیت موتور برق هوندا در کیفیت بسیار بالایی قرار دارد، البته مونتاژهای متفاوت موتور برق هوندای ژاپنی، تایوانی، هندی نیز وجود دارد که بسته به نیاز مشتری قابل ارائه خواهد بود، لازم به ذکر است که موتور برق های هوندا از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند و در مدل های مختلف کانوپی دار، اینورتر دار و ساده موجود می باشند.

موتور برق هوندا المکس Elemax

موتور برق هوندا المکس ساخت کشور ژاپن می باشد که کوپله شده ی شرکت المکس می باشد، موتور برق المکس از لحاظ کیفیت در سطح مناسبی قرار دارد و از لحاظ قیمت، در رنج قیمت کاملاً مناسبی قرار دارد، اگر شما دنبال موتور برق ژاپنی هستید که کیفیت عالی و قیمت مناسبی داشته باشد ما به شما موتور برق المکس را معرفی می کنیم.

موتور برق کیپور Kipor

 موتور برق کیپور تحت لیسانس کانادا و ساخت چین می باشد، به طور قطع یقین می توان گفت موتور برق کیپور با کیفیترین موتور برق چینی موجود در بازار ایران می باشد که هم تنوع محصول بالایی دارد و از نظر قیمت نیز موتور برق کیپور بسیار مناسب می باشد، موتور برق کیپور به صورت اینورتر دار، کانوپی دار، کیفی و معمولی می باشد. موتور برق کیپور دارای خدمات پس از فروش مناسبی در ایران می باشد. اگر شما دنبال موتور برق چینی مطمئن و با کیفیت مناسب می باشید ما به شما موتور برق کیپور را معرفی می کنیم.

موتور برق جیانگ دانگ Jiang dong

موتور برق جیانگ دانگ ساخت کشور چین می باشد، موتور برق جیانگ دانگ از لحاظ کیفیت در حد قابل قبولی می باشد که نقطه ی قوت موتور برق جیانگ دانگ قیمت های بسیار مناسب این موتور برق می باشد، ضمن اینکه این موتور برق در ایران جزو پرفروشترین موتور برق ها محسوب می شود، موتور برق جیانگ دانگ از لحاظ عملکرد موتور برق در سطح بالایی می باشد.

موتور برق ویما Weima

موتور برق ویما محصول کشور چین می باشد، موتور برق های ویما در دو نوع موتور برق دیزلی و موتور برق بنزینی قابل ارائه می باشد، موتور برق ویما دارای کیفیت مناسب و قیمت های ایده آلی برای مشتریان دارد، همچنین این نوع از موتور برق دارای باک هایی با ظرفیت بالا می باشد تا مشتریان با خیال راحت برای چندین ساعت متوالی از موتور برق استفاده نمایند.

موتور برق کاما Kama

موتور برق کاما محصول کشور چین می باشد که بیش از یک دهه از واردات موتور برق های کاما به بازار ایران گذشته و این محصول دارای طرفداران بیشماری در بازار موتور برق ایران می باشد، موتور برق کاما در دو نوع بنزینی و دیزلی موجود می باشند که بسته به نیاز مشتری قابل ارائه در مدل های موتور برق استارتی، موتور برق هندلی و موتور برق کانوپی دار سایلنت می باشد، موتور برق کاما از نظر کیفیت و قیمت در سطح ممتازی قرار دارد.

موتور برق پاورمیت Powermate

موتور برق پاورمیت محصول کشور آمریکا می باشد که در این موتور برق از موتور های هوندای اصل ژاپن و ژنراتور های پاورمیت آمریکا استفاده شده و کوپله ی موتور برق در شرکت پاورمیت صورت گرفته است. این موتور برق را به جرئت می توان گفت که با کیفیترین موتور برق موجود در بازار ایران می باشد که در مدل بنزینی ارائه میشود، ولی از لحاظ قیمت در سطح بالایی می باشد.

موتور برق راتو Rato

موتور برق راتو محصول کشور چین می باشد، این موتور برق در مدلی های بنزینی قابل ارائه بوده، موتور برق های راتو در توان های 1 الی 10 کیلو وات استارتی و یا هندلی می باشد که از لحاظ کیفیت و قیمت در سطح مناسبی قرار دارد

موتور برق لانسین loncin

موتور برق لانسین ساخت کشور چین بوده و از لحاظ کیفیت در کلاس بالایی می باشد. موتور برق های لانسین در مدل موتور برق های بنزینی بوده و در دو سری کیفی اینورتر و موتور برق های ساده ی استارتی و هندلی می باشد. موتور برق از لحاظ قیمت نیز موتور برق های لانسین در سطح مناسبی قرار دارد

موتور برق هیوندای Hyundai

موتور برق هیوندای ساخت کشور کره ی جنوبی بوده و در سه مدل یک کیلو وات ، سه کیلو وات و شش کیلو وات می باشد که به صورت موتور برق هایی با سوخت بنزینی است. این موتور برق همانطور که از اسمش مشخص است محصول کارخانه ی معظم هیوندای است که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد ولی از لحاظ قیمت نسبت به سایر موتور برق های چینی کمی بالاتر می باشد.

موتور برق هوندا دایشین Honda daishin

موتور برق هوندا دایشین محصول کشور ژاپن می باشد. در این نوع از موتور برق از موتور های هوندا و ژنراتور های هوندا استفاده شده و کوپلینگ این موتور برق در شرکت دایشین انجام پذیرفته که در مدل های بنزینی و هندل دستی و سیستم استارتی قابل ارائه به مشتریان گرامی می باشد. از لحاظ کیفیت این نوع از موتور برق در سطح بالایی بوده و از نظر قیمت نیز با توجه به مارک هوندا بودن قیمت قابل قبوای را دارا می باشد.

موتور برق هوندا هوتان Honda huutoan

موتور برق هوندا هوتان محصول کشور ویتنام می باشد که از موتور های اصل ژاپنی و ژنراتور های مکالته ایتالیا استفاده و کوپله ی شرکت هوتان انجام پذیرفته شده. این نوع از موتور برق ها در مدل های ساده و کانوپی دار به صورت بنزینی قابل ارائه می باشد. موتور برق هوندا هوتان به دلیل استفاده از ژنراتور های ایتالیای از لحاظ کیفیت عمکلکرد فوق العاده بوده و قیمت مناسبی را نیز دارا می باشند.

تعریف موتور برق و اجزای موتور برق

موتور برق یکی از دستگاههای تولید برق می باشد و از لحاظ عملکرد به مانند دستگاه دیزل ژنراتور می باشد ولی از لحاظ سایز و اندازه در اندازه ی خیلی کوچکتر از دیزل ژنراتور می باشد. شرکت ها و کارخانه های تولید دیزل ژنراتور برای اینکه به محصولات خود تنوع دهند و نیاز های تمامی مشتریان را بهبود بخشند و تحت پوشش قرار دهند موتور برق تولید می کنند. چون دیزل ژنراتور ها معمولاً در توان های بالایی می باشد و هزینه ی بالایی را نیز دارند به همین خاطر موتور برق همان وظیفه دیزل ژنراتور را انجام داده و در توان های یک کیلوات تا توان های 15 کیلو وات تولید می کنند. دستگاه موتور برق را شرکت های مختلفی در سراسر دنیا تولید می کنند چون اولاً باز ه ی مصرفی موتور برق بسیار بالا می باشد و مشتریان زمانی از موتور برق استفاده می کنند که سیم کشی شهری برای برق وجود نداشته باشد و از موتور برق برای تولید انرژی برق در باغ، کوه و غیره استفاده می کنند.

کاربرد موتور برق

از کابردهای موتور برق می توان به تولید برق برای انواع پمپ، پمپ کف کش، بوستر پمپ، پمپ های لجن کش، تولید برق برای الکتروپمپ ها، تولید برق مورد نیاز برای الکترو موتورها، تولید انرژی برای مصارف خانگی،باغ ، ویلا و سایر مکان ها کاربرد دارند.

دسته بندی موتور برق

موتور برق ها در کل از نظر سوخت مصرفی به سه دسته تقسیم می شوند که دسته ی اول موتور برق بنزینی، دسته ی دوم موتور برق دیزلی و دسته ی سوم موتور برق گازی می باشد که خود این موتور برق ها بسته به نیاز مشتری در مدل ها و توان های مختلفی قابل ارائه می باشند به عنوان مثال موتور برق های بنزینی در توان های یک کیلو وات تا 15 کیلو وات در موتور برق های بنزینی ژاپنی قابل ارائه می باشند، اما موتور برق های چینی درجه یک در سوخت بنزینی معمولاً در توان های یک کیلو وات تا هشت کیلو وات قابل ارائه می باشند، اما همان طور که گفته شد دسته ی دیگر در زمینه ی موتور برق موتور برق های دیزلی می باشند که همانطور که از اسم موتور برق مشخص است سوخت این موتور برق از گازوئیل می باشد. موتور های این موتور برق نسبت به موتور برق هایی که سوخت آن بنزینی می باشد قویتر می باشد و در توان های بالاتر نیز قابل ارائه می باشد. موتور برق های گازی نیز موتور برق های دوست دار طبیعت هستندکه در توان های پایینتر قابل ارائه می باشند. در ادامه باید یادر آور شویم که موتور برق ها برای سیستم استارت خود از دو سیستم استفاده می کنند، یک موتور برق با سیستم روشن شدن استارتی و دسته ی دیگر موتور برق با سیستم روشن شدن هندلی، یک نوع دیگر از موتور برق ها هستند که ترکیب و تلفیقی از دو سیستم استارت را دارا می باشند. باید یاد آور شویم که برق تولیدی موتور برق ها معمولاً به دو صورت برق تک فاز و برق سه فاز می باشد. که موتور برق های تک فاز معمولاً از لحاظ وزنی کمتر از موتور برق های سه فاز می باشند و به همین دلیل قابلیت حمل آسانتر دارند. موتور برق های قدیمی و درجه دو معمولاً صدای بسیار بالایی دارند که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوزی، در حال حاضر صدای تولیدی موتور برق ها ی درجه یک بسیار پایین آمده. از نظر صدای تولیدی موتور برق ها به دو دسته تقسیم می شوند، موتور برق های صدار دار و موتور برق های بدون صدا یا کانوپی دار، موتور برق صدا دار موتور برق هایی هستند که بدون عایق بوده و از در هنگاه کار موتور برق ایجاد صدا می کنند، یاد آور می شویم که موتور برق های تولید ی حال حاضر که مورد تایید شرکت جامکو صنعت نیز می باشد از لحاظ صدا نسبت به گذشته بسیار بهبود یافته اند، موتور برق های بدون صدا نیز به این صورت هستند که دور دستگاه موتور برق معمولاً عایق بندی می شود، و از لحاظ ایجاد سر و صدا میزان دسی بل را پایین آورده و بدون صدا می کنند.

موتور برق بدون صدا، موتور برق صدا دار

موتور برق های از نظر ظاهر نیز به دو دسته تقسیم می شوند، موتور برق های کیفی یا به اصطلاح ساکی، که معمولاً در توان های پایین تولید می شوند که از تکنولوژی اینورتر، وزن پایین، بدون صدا و قابیلت حمل آسان استفاده می کنند، موتور برق های دسته دوم در توان ها ی معمولاً بالاتر تولید می شوند که دارای صدا بوده و از لحاظ وزنی نیز وزن بالایی دارند که اکثراً از چرخ برای این موتور برق های استفاده می کنند.

نکات خرید موتور برق

هنگام خرید موتور برق توجه داشته باشید که موتور برق از لحاظ باک، سیم پیچی، شاسی قدرتمند و دارا بودن چرخ های ژله ای برای جلوگیری از لرزش دارای کیفیت بالایی باشند.

موتور برق گازی

موتور برق گازی: این موتور برق رفته، رفته در بازار ایران دارای مشتریان پر پا قرصی می شود چرا که این موتور برق ها قابلیت اتصال به گاز شهری را دارا می باشند،لازم به ذکر است که موتور برق گازسوز در مدل های گاز مایع نیز در شرکت جامکو صنعت موجود می باشد، این موتور برق درای طول عمر بالاتری نسبت به موتور برق های دیگر دارد و نسبت آلودگی ایجاد شده از طریق این موتور برق بسیار پایینتر از موتور برق های دیگر می باشد. موتور برق گاز سور دارای ایمنی بالایی نیز می باشد.

موتور برق کیفی ، موتور برق قابل حمل

موتور برق کیفی یا به اصطلاح موتور برق قابل حمل به موتور برق های اطلاق می شود که از نظر ظاهری به شکل کیف های سامسونتی بوده و وزن بسیار پایینی نسبت به موتور برق های معمولی دارند، از دیگر مزایای موتور برق کیفی می توان به صدای بسیار پایین و مصرف سوخت پایین اشاره نمود، این موتور برق ها برای کاربردهایی نظیر کمپینگ و کوه نوردی بسیار مناسب هستند و دارای وزنی در حدود بیست کیلوگرم می باشد. از مارک های مطرحی که در زمینه ی موتور برق کیفی تولید دارند می توان به موتور برق های کیفی کیپور که ساخت چین و تحت لیسانس کانادا می باشد اشاره نمود، دیگر برند های مطرح موتور برق کیفی هوندا المکس، موتور برق کیفی هوندا می باشند که ساخت کشور ژاپن بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. از نظر نوع سوخت این موتور برق ها باید اشاره کنیم که سوخت این موتور برق ها اکثریت بنزین می باشد و برای مصرفی در حدود صد در صد لود میانگینی در حدود هفت دهم لیتر مصرف سوخت دارند.

موتور برق بنزینی

موتور برق بنزینی: همانگونه که از اسم موتور برق نیز مشخص است سوخت این موتور برق از بنزین می باشد و معمولاً از این موتور برق در فضاهای باز استفاده می کنند، به دلیل تولید گاز دی اکسید کربن هنگاه سوخت بنزین، تاکید اکید می شود مه این موتور برق را در فضاهای آزاد گذاشته شود، البته در صورت به کار بردن دودکش برای موتور برق می توان این موتور برق را در مکان های سر پوشیده نیز استفاده کرد.

قسمت های تشکیل دهنده ی موتور برق

موتور: وظیفه ی موتور دستگاه موتور برق، ایجاد انرژی مکانیکی برای دستگاه موتور برق می باشد.
باک: وظیفه ی باک دستگاه موتور برق انتقال سوخت مورد نیاز دستگاه برای روشن شدن موتور برق می باشد.
تنظیم کننده ی ولتاژ : وظیفه این قطعه تنظیم ولتاژ خروجی برق از موتور برق و تبدیل
AC به DC و بر عکس می باشد.
ورودی روغن: همانطور که می دانید، موتور و قطعات مکانیکی بعد از مدتی کارکرد دچار سائیدگی می شوند که برای جلوگیری از این سائیدگی از روغن استفاده می شود.

شرکت جامکو صنعت با داشتن نیرو های متخصص در زمینه فروش و خدمات پس از فروش موتور برق آمادگی خود را برای مشاوره قبل از خرید موتور برق را اعلام می دارد.

انواع موتور برق

موتور برق های موجود در شرکت جامکو صنعت به سه دسته تقسیم می شوند: موتور برق های بنزینی، موتور برق های دیزلی، موتور برق های گازی.

موتور برق چینی، موتور برق ژاپنی

از لحاظ مارک ، مارک های موجود در شرکت جامکو صنعت به شرح ذیل می شوند: موتور برق هوندا، موتور برق هوندا المکس، موتور برق پاورمیت، موتور برق روبین، موتور برق جیانگ دانگ، موتور برق کیپور، موتور برق کوپ، موتور برق ویما، موتور برق کاما، موتور برق لانسین، موتور برق راتو، موتور برق نویگیتور، موتور برق هیوندای، موتور برق هوندا دایشن و موتور برق هوندا هوتان، موتور برق سیمارک، موتور برق واکسون، موتور برق وایکانت، موتور برق لینز، موتور برق گرین پاور، موتور برق استریم، موتور برق رئال پاور

 

وجه تمایز شرکت جامکو صنعت با دیگر شرکت ها، واردات مستیقم موتور برق از خارج کشور و قیمت های بسیار پایین و کیفیت بالا نسبت به رقبا می باشد که این وجه تمایز موتور برق های موجود در این شرکت می باشد.

 

 

e-max.it: your social media marketing partner
3.8764705882353 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 3.88 (85 رای)
موتور برق - 3.9 out of 5 based on 85 votes

شماره تماس دفتر مرکزی : 04135268143  - 04135214210   ارسال کالا با کمترین هزینه به سراسر کشور از تهران      مدیران فروش : 09120229284  - 09354516844 - 09141042605

[close]