چاله کن KHC


 

چاله کن موتوری ( کی اچ سی ) KHC دستگاهی تحت لیسانس کره ، با موتور چینی بوده و دارای موتوری با قدرت هایی معادل 2.6 اسب بخار، 3 اسب بخار و 3.8 اسب بخار می باشند. این نوع چاله کن از موتور دو زمانه ، با سیستم هوا خنک و دسته های نگهدارنده حرفه ای و طراحی زیبا و مناسب کار در تمام فصول و شرایط آب و هوایی را دارا می باشد.

این دستگاه چاله کن ظرفیت باک سوخت 1000 میلی لیتری را دارا می باشد. که  معنای خستگی کار را از بین برده است از چاله کن موتوری KHC در مصارفی چون کندن چاله برای پایه فنس ، نهال کاری ، نصب تیر برق ، چال کود گیاهان و درختان و برخی مصارف صنعتی کشاورزی دیگر استفاده می گردد .

چاله کن khc

این دستگاه از لحاظ عملکردی جزء چاله کن های موتوری دو زمانه چینی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد

در نوع روغنی می بایست در محفظه گیربکس روغن ریخته شود. مته چاله کن های موتوری نیز در همگی معمولا در طول های 80 سانتیمتری و قطر های 10،20 و 30 سانتیمتری هستند. تفاوت انواع مته های چاله کنی در کیفیت و استحکام مواد استفاده شده و تعداد دور مارپیچ آنهاست. زیاد بودن دور مارپیچ باعث راحت شدن عمل تخلیه گودال ایجاد شده می شود.

 

ویژگی های چاله کن موتوری KHC

چاله کن موتوری کی اچ سی دارای موتور قدرتمندی است که قدرتمندترین موتور در بین چاله کن های موتوری تک نفره محسوب می شود. این چاله کن با بهره گیری از موتور 3.8 اسب بخاری خود می تواند بهترین انتخاب بین چاله کن های موتوری برای شرایط سخت باشد. دارا بودن 3 مته در سایز های 10،20 و 30 سانتیمتر و نیز مجهز بودن به فنر ضربه گیر مته از دیگر ویژگی های منحصر بفرد این چاله کن می باشد.

چاله کن کی اچ سی کره از معدود برندهایی است که لوازم یدکی که احتمالا در آینده مورد نیاز باشند را همراه دارد. همین امر باعث می شود که مصرف کننده با آرامش خاطر بیشتری از دستگاه استفاده نماید. چاله کن های موتوری کی اچ سی علاوه بر دارا بودن مجموعه لوازم یدکی، دارای مجموعه لوازم ایمنی نیز هستند. لوازم ایمنی همراه این دستگاه چاله کن شامل عینک ژله ای، محافظ صورت، دستکش با کیفیت می باشد.

Jamcosanat Corp. © All Rights Reserved

کلیه حقوق برای گروه جامکو صنعت محفوظ می باشد

شروع مکالمه
یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاوره رایگان
Close and go back to page
دفتر تهران 02166962067 __ 02166476913
Toggle Bar