ارسال کالا با کمترین هزینه به سراسر کشور از تهران . تماس بگیرید: 04135268143 - 04135214210

موتور پمپ


موتور پمپ - موتور پمپ آب - موتور پمپ بنزینی - موتور پمپ فشار بالا - موتور پمپ دیزلی - موتور پمپ نفت بنزینی - فروش موتور پمپ - خرید موتور پمپ - قیمت موتور پمپ - قیمت موتور پمپ آب - موتور پمپ ژاپنی - موتور پمپ چینی - موتور پمپ آب کشاورزی - فروش موتور پمپ آب - قیمت موتور پمپ بنزینی - فروش موتور پمپ آب - انواع موتور پمپ - موتور پمپ آب خانگی - قیمت موتور پمپ آّب خانگی - قیمت موتور پمپ ژاپنی - موتور پمپ چاه عمیق - موتور پمپ صنعتی - موتور پمپ هوندا - موتور پمپ روبین - موتور پمپ کوشین - موتور پمپ گازوئیلی - موتور پمپ کوچک - موتور پمپ کف کش - موتور پمپ نفتی - نمایندگی موتور پمپ روبین - موتور پمپ ارتفاع بالا - موتور پمپ طرح هوندا - موتور پمپ لوبن - موتور پمپ ویما - موتور پمپ کاما - موتور پمپ راتو - موتور پمپ کیپور - موتور پمپ لوبن - موتور پمپ کوپ - موتور پمپ هیوندای


واردات و فروش انواع موتور پمپ

شرکت جامکو صنعت وارد کننده و تامین کننده انواع موتور پمپ بنزینی، موتور پمپ دیزلی و موتور پمپ نفت بنزینی

فروش و کوپلینگ انواع موتور پمپ بنزینی، دیزلی، نفت بنزین در توان، خروجی و ظرفیت و ارتفاع های متفاوت.

از مهمترین موتور پمپ های موجود می توان به:

 

موتور پمپ کوشین

موتور پمپ روبین

موتور پمپ هوندا

موتور پمپ لوبن

موتور پمپ میتسوبیشی

موتور پمپ کاما

موتور پمپ کیپور

موتور پمپ ویما

موتور پمپ کوپ

موتور پمپ هیوندای

موتور پمپ راتو

موتور پمپ استریم

 

به شما بازدید کننده ی گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان و متخصصان ما در زمینه ی فروش پمپ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

 product gif

موتور-پمپ-دیزلی موتور-پمپ-بنزینی
موتور-پمپ-نفت-و-بنزینی

 

موتور پمپ چیست؟

موتور پمپ، موتور پمپ دستگاهی است که از دو قسمت موتور و پمپ تشکیل شده. موتور پمپ برای پمپاژ آب استفاده می شود، این دو قسمت موتور پمپ توسط شاسی به یکدیگر کوپله شده تا سر جمع باشند و به راحتی قابل حمل باشند. سوخت موتور پمپ ها نیز به سه دسته ی موتور پمپ بنزینی، موتور پمپ دیزلی و موتور پمپ نفت بنزینی تقسیم می شود. معمولاً موتور پمپ ها را در ارتفاع 6 متری از مخزن آب قرار می دهند و موتور پمپ توانایی پمپاژ نمودن آب تا ارتفاع بالا را دارند، معمولاً مدت زمان کارکرد موتور پمپ ها نیز خیلی بالا نیست، برای استفاده بهینه از موتور پمپ معمولاً توصیه می شود که زمان کارکرد موتور پمپ را حدود 2 الی 3 ساعت در نظر بگیرند تا عمر مفید موتور پمپ افزایش نماید. از نظر قطر و اندازه ی خروجی موتور پمپ نیز موتور پمپ ها در سایزهای 1 الی 4 اینچی موجود هستند که بسته به ارتفاع مورد نیاز و مقدار آبدهی قابل تغییر می باشند.

انواع موتور پمپ

موتور پمپ ها معمولاً از نظر سوخت به سه دسته ی موتور پمپ های بنزینی، موتور پمپ دیزلی، موتور پمپ نفت بنزینی تقسیم می شوند. از نظر حیطه ی کاری موتور پمپ ها به چندین دسته ی موتور پمپ آب تمیز، موتور پمپ آب کثیف، موتور پمپ با ناخالصی و موتور پمپ فشار بالا تقسیم می شوند.

موتور پمپ آب

موتور پمپ ها به دسته های مختلفی تقسیم می شود که موتور پمپ آب از معروفترین این موتور پمپ ها می باشد، از دیگر موتور پمپ های موجود در شرکت جامکو صنعت موتور پمپ لجن کش، موتور پمپ آب ناخالص، موتور پمپ چاه عمیق، موتور پمپ ارتفاع بالا، موتور پمپ طبقاتی، موتور پمپ صنعتی، موتور پمپ شناور می باشد

موتور پمپ روبین

موتور پمپ روبین از معروفترین موتور پمپ های موجود در بازار ایران می باشد که ساخت کشور ژاپن می باشد. به دلیل کیفیت بالا می توان به طور قطع یقین گفت که این موتور پمپ پر مصرفترین موتور پمپ می باشد، این موتور پمپ از دو کوپله ی اصلی تشکیل شده است که در یکی از کوپله ها از موتو رو پمپ روبین ژاپن استفاده شده است، یعنی موتور پمپ سوبرو ژاپن بوده و پمپ موتور پمپ نیز روبین ژاپن می باشد. در کوپله ی نوع دوم موتور ، موتور پمپ سوبارو ژاپن بوده و پمپ دستگاه نیز کوشین ژاپن می باشد.

موتور پمپ کوشین

این موتور پمپ نیز ساخته ی کشور ژاپن بوده و از مرغوبترین موتور پمپ های موجود در بازار ایران می باشد. این موتور پمپ نیز دو گونه شاسی کوپله شده است، در موتور پمپ اول موتور و پمپ هر دو از مارک کوشین می باشند. در موتور پمپ دوم موتور دستگاه موتور پمپ هوندا بوده و در قسمت پمپ، موتور پمپ از پمپ های کوشین استفاده شده است. این موتور پمپ نیز به علت اصل بودن مشتری بیشماری در بازار ایران دارد.

موتور پمپ هوندا

این موتور پمپ ساخت کشور ژاپن می باشد و در دستگاه از دو نوع شاسی کوپلینگ استفاده شده است. در کوپله ی اول موتور پمپ از دو قسمت موتور هوندای ژاپن و پمپ کوشین ژاپن استفاده شده است، در کوپلینگ دوم از موتور هوندای ژاپن و پمپ هوندای ژاپن استفاده شده است. این موتور پمپ ها به دلیل لصل بودن و کیفیت فوق العاده متقاضیان خاص خود را در بازار ایران دارد.

موتور پمپ طرح هوندا

موتور پمپ طرح هوندا ساخت کشور چین و تحت لیسانس ژاپن می باشد که از تکنولوژی ژاپن در کشور چین استفاده شده است، این موتور پمپ ها به دلیل داشتن کیفیت هوندای ژاپن و قیمت مناسب دارای مشتریان خاصی در ایران دارد.اگر شما دنبال موتور پمپ مناسب با قیمت ایده آل هستید، این موتور پمپ را حتماً در نظر بگیرید.

موتور پمپ لوبن

موتور پمپ لوبن نیز ساخت کشور چین و تحت لیسانس ژاپن می باشد که از تکنولوژی موتور پمپ های روبین در ساخت این نوع از موتور پمپ ها استفاده شده است. این موتور پمپ در مقایسه با موتور پمپ روبین از نظر کیفیت در سطح نزیک به هم قرار دارد ولی از نظر قیمت موتور پمپ لوبن در سطح بسیار مناسبی قرار دارد. اگر شما به دنبال موتور پمپ با قیمت مناسب می باشید، پیشنهاد ما به شما موتور پمپ های لوبن می باشد.

موتور پمپ ویما

موتور پمپ ویما ساخت کشور چین بوده و دارای 6 ماه گارانتی می باشد. این موتور پمپ ها به دو نوع موتور پمپ دیزلی و موتور پمپ بنزینی می باشند که از نظر کارکرد و مورد تایید کارشناسان شرکت جامکو صنعت می باشد. این موتور پمپ ها از نظر قیمت از مقرون به صرفه ترین موتور پمپ ها محسوب می باشد.

موتور پمپ کاما

موتور پمپ کاما بی شک یکی از معروفترین و مرغوبترین موتور پمپ های ساخت کشور چین می باشد. این موتور پمپ نیز در دو مدل موتور پمپ دیزلی و موتور بنزینی می باشد، حضور چشمگیر و فراوان موتور پمپ های کاما نشان از اعتماد بالای مردم و کارکرد مناسب این موتور پمپ می باشد

موتور پمپ کیپور

این موتور پمپ ساخت کشور چین و تحت لیسانس کانادا می باشد، این موتور پمپ فقط در مدل موتور پمپ دیزلی تولید می شوند که دارای قدرت بالایی می باشد، اگر شما دنبال موتور پمپی هستید که قیمت مناسب و کیفیت درجه یک را داشته باشد، ما به موتور پمپ های کیپور را پیشنهاد می کنیم.

 

3.5454545454545 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 3.55 (33 رای)
موتور پمپ - 3.5 out of 5 based on 33 votes

شماره تماس دفتر مرکزی : 04135268143  - 04135214210   ارسال کالا با کمترین هزینه به سراسر کشور از تهران      مدیران فروش : 09120229284  - 09354516844 - 09141042605

[close]