موتور جوش | دستگاه جوش | اینورتر جوش


موتور جوش - قیمت موتور جوش - قیمت اینورتر جوش - اینورتر جوش - دستگاه جوش - دستگاه جوش کوچک - دستگاه جوش خانگی -  دستگاه جوش سیار - دستگاه جوش صبا - موتور جوش سیار - دستگاه جوش قابل حمل - موتور جوش ریکتیفایر - قیمت موتور جوش - نمایندگی موتور جوش - خرید موتور جوش - فروش انواع موتور جوش - موتور جوش سبک - انواع موتور جوش -فروش دستگاه جوش - دستگاه جوش تخصصی - دستگاه جوش co2 - دستگاه جوش آرگون - اینورتر جوش خانگی - موتور جوش خانگی - ترانس جوشکاری - سیم جوش - الکترود جوشکاری - دستگاه برش - دستگاه جوش ویم - دستگاه جوش ادون - دستگاه جوش رونیکس - دستگاه جوش لورش - دستگاه جوش هیوندای- دستگاه جوش اورین الکتریک - دستگاه جوش صبا الکتریک - دستگاه جوش آروا تولز - دستگاه جوش گام الکتریک - دستگاه جوش هایترونیک - دستگاه جوش الکترو میلران - دستگاه جوش ایران ترانس - دستگاه جوش ایساتیس - دستگاه جوش میهن جوش - دستگاه جوش تام الکتریک - دستگاه جوش اسمارت - دستگاه جوش استرانگ - دستگاه جوش راد الکتریک


فروش انواع موتور جوش ، دستگاه جوش ، اینورتر جوش ، رکتیفایر اینورتری

شرکت جامکو صنعت وارد کننده و تامین کننده انواع موتور جوش ، اینورتر جوش ، دستگاه جوش و رکتیفایر

فروش انواع دستگاه جوش آرگون، موتور جوش، رکتیفایر جوش،دستگاه جوش پالس میگ، دستگاه جوش تیگ، دستگاه جوش زیر پودری، دستگاه های برش پلاسما، دستگاه پیچ جوش ، دستگاه نقطه جوش

از مهمترین موتور جوش های موجود می توان به برندهای زیر اشاره کرد:

موتور جوش کارا

( دستگاه جوش کارا )

موتور جوش راتو

( دستگاه جوش راتو )

موتور جوش لینکلن

( دستگاه جوش لینکلن )

موتور جوش گام الکتریک

( دستگاه جوش گام الکتریک )

موتور جوش ادون

( دستگاه جوش EDON )

موتور جوش موزا

( دستگاه جوش موزا )

 

جهت مشاهده ی انواع موتورجوش روی محصول مورد نظر کلیک نمایید

joziyate mahsol

 دستگاه جوش تخصصی  دستگاه-جوش-الکترود
 -دستگاه-برش  تجهیزات جوشکاری

 

 

به شما بازدید کننده ی گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان و متخصصان ما در زمینه ی فروش موتور جوش،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

دستگاه جوش نسل قدیم

دستگاه جوش و برش با خروجی یکسو شده قدیمی (Dc Welding & Cutting Machine) (که هم اکنون سایر شرکتهای تولیدی دستگاه های جوش و برش بر روی خط تولید دارند) به این گونه عمل می کردند که برق متناوب ورودی به یک ترانسفورمر قدرت جوش با وزن و حجم بالا وارد می شد و پس از عبور از این ترانس به ولتاژ مورد نظر طراح افزایش یا کاهش می یافت و سپس از یک پل یک سوساز تریستوری عبور کرده و ولتاژ یک سو شده مورد نظر حاصل می گشت. در این تکنولوژی در دستگاه جوش های قدیمی با توجه به استفاده از المانهای قدرت کاملا نوین (المانهایی که با توجه به تکنولوژی نوین آنها فقط چند کشور معدود قادر به تولید آن هستند) ابتدا برق متناوب ورودی یک سو شده سپس این برق به فرکانسی در حدود ۴۰۰ برابر برق شهر در حدود بیست هزار سیکل در ثانیه تبدیل می گردد و پس از عبور از یک ترانسفورمر بسیار کوچک در قیاس با مدل قدیمی به ولتاژ مورد نظر طراح تغییر ولت داده و نهایتا با عبور از پل یکسوساز خروجی به برق با جریان یکسو تبدیل می گردد.

مقایسه دستگاه جوش قدیمی و دستگاه جوش جدید

سیستم جدید جامکو صنعت که در حال حاضر تکنولوژی روز دنیا است و تمام شرکتهای معتبر از جمله Essab , Lincoln ,Miller , Kempi و … از آن استفاده می کند دارای حداقل محاسن زیر است

دستگاه جوش، جوشکاری تحت پوشش گاز ( MIG / MAG )

جوشکاری تحت پوشش گاز از طریق برقراری قوس الکتریکی بین سیم جوش و حوضچه مذاب روی می دهد . حفاظت از حوضچه توسط گاز محافظ انجام میشود . این فرآیند با  نامهای MIG و MAG شناخته می شود .

دستگاه جوش، جوشکاری TIG ( آرگون ) ( GTAW )

در این فرآیند قوس الکتریکی بین قطعه کار و تنگستن، تحت حفاظت یک گاز محافظ غیر فعال (خنثی) برقرار می‌شود. علت استفاده از تنگستن در دستگاه جوش مقاومت بالای آن در برابر حرارت و هدایت بالای الکتریکی این فلز است. قوس الکتریکی حرارت لازم جهت ایجاد حوضچه مذاب و ذوب فلز پایه و فیلر را فراهم می‌کند.

دستگاه جوش، جوشکاری الکترود دستی ( MMA  & SMAW )

در این سیستم قوس الکتریکی بین انتهای الکترود که توسط یک گل محافظ پوشیده شده و قطعه کار برقرار میشود. قطرات مذاب از فلز الکترود جدا شده و از طریق قوس به فلز ذوب شده دستگاه جوش منتقل می شود .

دستگاه جوش زیر پودری ( SAW )

در فرآیند جوش زیر پودری قوس الکتریکی بین یک سیم که توسط سیستم بصورت پیوسته به حوضچه تزریق میشود و قطعه کار برقرار میشود . منابع تغذیه مورد استفاده معمولاً از نوع DC می باشد .

تكنولوژى اينورتر دستگاه جوش

جهان در حال تغيير است و ديگر مايه شگفتى انسان نيست تا هر روز يك تكنولوژى جديدتر ، او را به كنترل بر دنياى اطرافش ، مسلط تر سازد چراكه همواره نگاه انسان به استفاده از تكنولوژى هاى پايدارتر بوده است . مى توان ادعا كرد در ساليان گذشته  پيشرفت خاصى در زمينه تكنولوژى جوشكارى صورت نگرفته بود . در واقع اين ظاهر و قابليت هاى دستگاه جوش بوده  اند كه هر روز تغيير مى كردند و اين تغيير به سرعت ادامه داشت . اما اينك يك تكنولوژى جديد در خدمت پيشرفت و فراگيرى صنعت جوشكارى قرار گرفته و آن تكنولوژى اينورتر دستگاه جوش است . اين تكنولوژى مناسب جوشكارى انواع فولاد و خصوصاً جوشكارى آلومینیوم - در گذشته دستگاههاى جوشكارى بر پايه ترانسفورماتور بوده اند . در واقع ورودى 220 ولت با فركانس 50 هرتز يك 380 ترانسفورمر . اين ولتاژ نسبتاً بالا به يك جريان 50 هرتزى ولتاژ پايين تبديل مى شود . سپس اين جريان با ولتاژ پايين، توسط يك سو مى شوند . معمولاً اين خروجى ، توسط تقويت كننده هاى ، DC انواعى از پل هاى ركتيفاير به جريان جوشكارى دستگاه جوش خروجى  مغناطيسى كنترل مى شوند . عملكرد ترانسفورمرها درفركانس 50 يا 60 هرتز معمولاً نا كارآمد مى باشد . گرماى زيادى در ترانسفورمر توليد شده دستگاه جوش و ترانسفورمر نيز بايد نسبتاً بزرگ و سنگين باشد . بخش مهمى از انرژى ، صرف گرم كردن ترانسفورمر و فضاى اطراف آن مى شود . اين قبيل دستگاههای جوش كما بيش حدود 200 كيلوگرم وزن و يك متر مكعب حجم دارند . علاوه بر آن ، در صورت استفاده از انرژى بافركانس 50 يا 60 هرتز ،ايجاد سيگنال ها محدود شده و از 120 سيگنال در ثانيه بالاتر نمى روند . بنابراين پالس كردن جريان جوشكارى با سرعت بيشتر در عمل غير ممكن است . در منابع تغذيه اينورترى ، از همان فركانس 50 هرتز استفاده مى شود . اما به جاى تغذيه مستقيم آن به ترانسفورمر ، در يك سو مى شود و بعد به قسمت اينورترى منبع تغذيه كه توسط سوئيچ هاى حالت جامد در DC ابتدا بصورت فركانس 50 هرتز فركانس بالا - ولتاژ بالاى پالسى شده، با DC فركانس 20000 هرتز قطع و وصل مى شوند ، وارد مى گردد . سپس اين نيروى مناسب براى جوشكارى دستگاه جوش تبديل گشته و در نهايت نيز ، DC وارد شدن به ترانسفورمر قدرت اصلى به ولتاژ پايين 20000 هرتزى  وارد مدار فيلترينگ و يكسو سازى مى شود . كنترل خروجى توسط كنترل هاى حالت جامد كه سرعت سوئيچ شدن ترانزيستور را تعديل مى كنند ، انجام مى گردد . مزيت دستگاههاى كنترل اينورتر چيست ؟ ترانسفورمر قدرت اصلى كه با توان 20000 هرتز كار مى كند ، به مراتب بهينه تر وكارآمدتر از انواع 50 هرتزى آن است كه اين به معناى كوچك شدن قابل توجه ترانسفورمر مى باشد . بعنوان مثال در مقايسه با دستگاههاى ركتيفاير ترانسفورمرى با حدود 100 تا 200 كيلوگرم وزن ، دستگاههاى مشابه دستگاه جوش اينورترى اورين الكتريك حدود 8 تا 40 كيلوگرم وزن دارند. بنابراين از مزاياى سبك و قابل حمل بودن دستگاههاى اينورترى لذت خواهيد برد .
ديگر برترى دستگاههاى اينورترى ، بهره ورى اقتصادى دستگاه جوش مى باشد . بعنوان مثال، مقدار جريان اوليه در يك دستگاه اينورتر سه فاز با جريان خروجى 200 آمپر، 12 آمپر مى باشد. اما اين جريان در مدل هاى ترانسفورمر معمولى حدود 18 آمپر در جريان هاى مشابه است . اگر چه گاهى اوقات در زمينه صرفه جويى در تبديل سيستم هاى ترانسفورمر به اينورتر دستگاه اغراق مى شود ، اما ميتوان گفت شما بطور ساليانه حداقل % 15 و بسته به ساير شرايط تا % 30 در زمينه نيروى مصرفى ، كاهش هزينه خواهيد بسيار يكنواخت و عارى از هرگونه نوسانات DC ورودى به ستگاه ، در سيستم اينورترى به يك AC داشت . علاوه بر نها، برق خواهد بود . DC در جوشكارى \" STABLE ARC \" معمول 50 هرتزى تبديل مى شود و نتيجه آن دستيابى به قوس پايدار بطور خلاصه

مزاياى دستگاههاى جوشكارى اينورترى در مقايسه با انواع ترانسفورمرى عبارتند از :

وزن سبك و قابليت حمل
توانايى دستيابى به ويژگيهاى عالى در جوشكارى با انواع الكترود
خروجى جوشكارى چند منظوره ، بدون هرگونه تاثير منفى روى قوس
پاسخ دهى سريع به تغيير شرايط قوس و حفظ يكنواختى و ثبات در خروجى جوشكارى حتى در صورت لرزيدن دست جوشكار
كنترل عالى در فرآيند هاى پالسى
ولتاژ خطى مستقل تك فاز يا سه فاز و ولتاژهاى خروجى چند گانه بدون هر گونه مكانيزم برقرارى ارتباط مجدد دستى
ضريب كاركرد بالاتر و كاركرد بهينه تر دستگاه
حساسيت كمتر به نوسانات ولتاژ اوليه

Jamcosanat Corp. © All Rights Reserved

کلیه حقوق برای گروه جامکو صنعت محفوظ می باشد

شروع مکالمه
یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

مشاوره رایگان
Close and go back to page
دفتر تهران 02166962067 __ 02166476913
Toggle Bar