تایمر آبیاری قطره ای


تایمر آبیاری – تایمر آبیاری قطره ای – تایمر آبیاری باغ  – نمایندگی تایمر آبیاری قطره ای - تایمر آب – تایمر دیجیتال آبیاری قطره ای – تایمر آبیاری اوربیت – تایمر آبیاری ORBIT – تایمر آبیاری خانگی – تایمر آبیاری تک ایستگاهه – فروش انواع تایمر آبیاری – قیمت تایمر آبیاری – کنترلر آبیاری تک ایستگاهه – تامیر آبیاری هنگام مسافرت – تایمر آبیاری گلدان ها – تایمر آبیاری آمریکایی – تایمر آبیاری تایوانی - شیر برقی تایمر دار – شیر تایمر دار – شیر تایمر دار الکترونیکی – شیر تایمردار باطری خور


 

 مشتریان محترم هیچ کدام یک از تایمر های آبیاری اوربیت و تایوانی در حال حاضر موجود نمی باشد .  


_آبیاری_قطره_ای_4.jpg

_آبیاری_قطره_ای_6.png

_آبیاری_قطره_ای_5.png

_قطره_ای.png

_آبیاری_قطره_ای_تایوانی.png

401.png
-آبیاری-قطره-ای-8.png _آبیاری_قطره_ای_دو_خروجی.png
8488.png  

 

تایمر آب خانگی


یکی از پرفروش ترین تجهیزات آبیاری قطره ای، تایمر آبیاری خانگی می باشد که در سالیان اخیر برای آبیاری بسیاری از گیاهان و باغچه ها استفاده می شود. این دستگاه (تایمر آبیاری خانگی) به راحتی بر روی انواع شیرهای آبیاری قطره ای و شیر های آبیاری خانگی متصل می گردد. تنظیم تایمر های آبیاری خانگی ساده بوده و نیازی به علم زیاد در این رابطه ندارد و با یک بار تنظیم کردن این تایمرها برای استفاده از آن مداوماً برای ما ایجاد می گردد. به عنوان نمونه اگر بخواهید آبیاری در بعد از ظهر انجام گیرد ساعت شروع آن را مثلاً بر روس ساعت 8 شب تنظیم می کنید و مدت آبیاری را می توانید از 1.5 دقیقه تا ۱۲۰ دقیقه ، بر اساس نوع تایمر آبیاری خانگی انتخابی، تنظیم نمایید.

توان تامین کننده ی تایمر آبیاری خانگی به وسیله باطری می باشد. عمر مفید باطری ها بسته به نوع تایمر انتخابی از 3 ماه تا یک سال می باشد.

همچنین قابل ذکراست که تعداد دفعه های آبیاری نیز قابلیت تنظیم بوده و می توان آن را برنامه ریزی کرد. به عنوان نمونه اگر می خواهید باغ خود را هر 6-9-12-15-18-24-48-72 ساعت یه مرتبه آبیاری نمایید ، این امکان با استفاده از این تایمرها قابل انجام می باشد. علاوه بر این اگر گیاه شما به آب کمتری نیاز داشته باشد یا اگر محدودیت دسترسی به منابع آب را دارید می توان از برنامه هفتگی آبیاری قطره ای استفاده نمایید (مثلا هر هفته 28 دقیقه تایمر آبیاری کار کند).با استفاده از تایمر آبیاری خانگی شما به راحتی می توانید باغچه یا ویلا ها - باغات خود را آبیاری نمایید.

_آبیاری_قطرهای.png